MOR Endüstriyel Elektronik

Video Yönetim Sistemleri

MOR Video Yönetim Sistemleri

  Video yönetim yazılımı veya video yönetim  sunucusu olarak da bilinen video yönetim sistemleri, kamera sistemlerinin genel bileşenlerinden biridir. Kameralardan ve diğer kaynaklardan video görüntüleri toplanır, bu video görüntüleri bir veya birden fazla merkezden izlenebilir. İzlenen bu görüntüler istenilirse  bir depolama cihazına kaydedilerek saklanabilir. 

Analog ve Network Tabanlı Sistemler

  Video yönetim sistemleri,  IP network tabanlı dijital yapıda olabileceği gibi Analog IP tabanlı veya Anolog yapıda da olabilir. Birden fazla kaynağın tek bir noktadan yada birden çok noktada görüntülenmesi, görüntülerin kayıt altına alınması, görüntülerin akıcı ve kayıpsız olması  zor ve uzmanlık gerektiren iştir. 

Esnek ve Geniş Ürün Yelpazasi

   Teknolojideki gelişmeler ve ilerlemer Video Yönetim Sistemlerinde (VMS) Analog ve IP tabanlı sistemlerin birlikte çalışmasına olanak sağlamıştır. HDMI Extender, DVI Extender, DP Extender (Display Port), VGA Extender gibi, HDMI, DVI, DP (Display Port), VGA Splitter gibi, HDMI, DVI, DP, VGA Switcher ve Matrixler gibi, Çeviriciler, Dönüştürücüler gibi bir çok ürün grubu bulunmaktadır.

  MOR Endüstriyel Elektronik olarak alanında profesyonel olan çözüm ortakları ile Video Yönetim Sistemlerinde sizlere çözüm sunmaktadır.

  • HDMI, DVI, DP(Display Port), VGA Extender ve KVM Extenderlar
  • HDMI, DVI, DP(Display Port), VGA Splitter
  • HDMI, DVI, DP(Display Port), VGA Switcher
  • HDMI, DVI, DP(Display Port), VGA, Component ve Ethernet Matrix
  • HDMI, DVI, DP(Display Port), VGA, Component ve Ethernet Çevirici Dönüştürücüler
Video Yönetim çözümler

  MOR Endüstriyel Elektronik olarak alanında profesyonel olan çözüm ortakları ile Video Yönetim Sistemlerinde sizlere özel çözüm sunmaktadır

Teknik Bilgi ve Destek için Telefon Numaramız ve Eposta adresimiz

0850 450 9560

Video Yönetim Sistemleri

Ürün Katalog ve detaylı bilgi için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.