MOR Endüstriyel Elektronik

Su Altı Gövde Kameraları

Deniz Suyuna Dayanıklı Gövde

     HullEyes ® Su Altı Kameraları Deniz suyuna ve korozyonlu ortamlara mukavemeti yüksek olan malzemelerden imal edilmişlerdir. Dünyanın üçte ikisini kaplayan deniz suyu doğada bulunan hemen hemen bütün tuzları oldukça yüksek derişimde içinde bulunduran bir elektrolittir. Deniz suyunda çok çeşitli organik ve anorganik moleküller bulunur. Bu kompleksler çok az bile olsalar korozyon mekanizmasını önemli derecede etkileyebilirler. 

    HullEyes® Su Altı Kameraları Alüminyum Bronz malzemeden yapılmış ön flanşı ile deniz suyuna karşı maksimum seviyede dayanım sağlamaktadır. Kullanımı düşünülen dış kabuk yüzeyde estetiği bozmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Ön flanş talebe göre 316 Paslanmaz Çelik veya 7075 Serisi Alüminyum üzeri Sert Eloksal kaplama ile de üretilmektedir. Eloksal kaplı ön flanş malzemede Standart olarak Mavi, Altın Sarısı ve Yeşil Renk seçenekleri vardır. İstek doğrultusunda daha farklı renk seçenekleri de mevcuttur. 

Yüksek Basınç ve Sıcaklık Altında Çalışabilir

   HullEyes® Su Altı Kameraları  yüksek su basıncına ve  sıcaklık değerlerinde çalışmaya uygun şekilde dizan edilmiştir. Standart üretim seriler 10Bar basınç altında  ve 75°C derece sıcaklıkta çalışabilir. Ekstra serisi HullEyes® Sualtı kamerası 30Bar basınç ve 90°C derece sıcaklık altında çalışmaktadır. Özel üretim HullEyes Sualtı kameraları ile bu değerleri 50Bar basınç ve üzerine, 120°C derece ve üzerine çıkabilmektedir. 

  • SS316 Paslanmaz Çelik veya 7075 Sert Eloksal Gövde
  • 50 Bar Atmosferik basınca dayanıklı ön cam seçeneği
  • 1080p Full HD, 4K ve Ultra HD ile Yüksek çözünürlük seçenekleri
  • Tam sızdırmazlık derecesi IP68, Darbe Dayanımı IP69 IK10
Endüstriyel Tip Su altı Kamerası
HullEyes IP68 su altı Kamera

Düşük Işık Teknolojisi

     HullEyes® Su Altı Kameraları Ultra Low light teknolojisini kullanarak en loş ışıklı ortamlarda bile yüksek kaliteli renkli görüntülerin elde edilmesini sağlamaktadır. Gerçek WDR teknolojisi ile güçlü arka aydınlatmada bile net görüntüleme sağlar. Full HD, Ultra HD 4K, 8K seçenekleri ile görsel açıdan son derece verimlidir ve ihtiyacınıza tam olarak cevap verir.

IP 68 Tam Sızdırmaz Tasarım

   HullEyes® Su Altı Kameraları yüksek çözünürlüklü kamerasını tam sızdırmaz özel olarak tasarlanmış IP68 Alüminyum Bronz gövdesi sayesinde sağlamaktadır. HullEyes Kameralar IP68 tam sızdırmazlık sertifikasına sahiptir, kameralarımızı standart üretim sürecimiz esnasında 100 metre, 250 metre ve 500 metre bir başka deyişle 10Bar, 25Bar ve 50Bar basınç altında derinlik testlerini yaparak kullanımınıza seçenekleriyle hizmete sunuyoruz.

HullEyes® Su Altı Kameraları Demo

HullEyes® Sualtı Kameraları ile Eşsiz bir deneyim.

   HullEyes® Sualtı Kameraların yüksek çözünürlüklü kamerası ile suyun altını görmek için, suyun içinde olmanıza gerek yok. Yat ve Gemilerin Karina kısmına montajlamak için özel olarak dizayn edilen gövdesi ile yüksek basınca ve Korozyona dayanıklı kameralardır. 

    HullEyes® Su Altı Gövde Kameraları ile denizin derinliklerini keşfedin. Kaptanlara üstün görüş, Yat ve tekne sahiplerine de keyfini sürecekleri görsel şölen, su altı güvenliği için de profesyonel çözüm sunuyoruz. 

 MOR Endüstriyel Elektronik Çözümler Sunar…

Teknik Bilgi ve Destek için Telefon Numaramız ve Eposta adresimiz

0850 450 95 60

HullEyes

Ürün Katalog ve detaylı bilgi için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.