MOR Endüstriyel Elektronik

MOR Mirage Serisi Anti Korozyon Kameralar (Harsh Environment)

Korozyona Dayanıklı Gövde

MOR Anti Korozyon kameralar yüksek korozyon direncine sahip 316 Paslanmaz Çelik gövdeli Analog ve IP Megapiksel  Full HD ve Ultra HD  kameralardır. Bu kameralar gündüz ve gece yüksek çözünürlükte, net ve renkli video izlemek, kaydetmek için güvenlik ve gözetim amacıyla özel olarak üretilmişlerdir.

Güvenli Görüntüleme

MOR Anti Korozyon kameralar yüksek performanslı ve güvenli bir görüntüleme çözümü sunabilen yüksek performanslı gelişmiş görüntü sensörü sayesinde basit izleme uygulamalarından karmaşık CCTV uygulamalarına kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.  Kimyasal tesisler, Madencilik, Petrol ve Benzin istasyonları, Limanlar, Kara ve Deniz taşıtları, Deniz ve Tatlı su için Sualtı çözümleri vb. İçin aşındırıcı ortam video gözetim uygulamalarının özel gereksinimlerini karşılamayı sağlayan su / toz girişi için tam sızdırmaz IP68 sınıfta profesyonel çözüm sunar.

Zorlu Koşullar için İdeal

MOR Anti Korozyon kameralar 316 Paslanmaz çelik gövdeleri ile çevresel koşullara dirençlidir. MOR Mirage kameraları,% 95 nem ile -40 ° C ila +60 ° C (-40 ° F ila +140 ° F) arasındaki sıcaklıklarda kullanım için tasarlanmıştır, aşırı sıcak ortamlarda çalışır. MOR Mirage kameralar vandalizme karşı IK10 Direnç darbe derecesine uyumludur. Zor koşullarda toz ve suya daldırma testlerine tabi tutulmuş ve IP68 tam sızdırmaz sertifikalıdır. Zorlu hava şartları ve dış mekan uygulamaları için ideal bir çözümdür.

Darbelere Dayanıklı Cam

  MOR Anti Korozyon kameralar gövde yapıları kadar kullanılan camlar da önemlidir, MOR Mirage serisi kameralarda özel olarak güçlendirilmiş çizilmeye, yüksek sıcaklık ve basınca dayanıklı  CAM® kullanılmaktadır. Bu cam sayesinde Standart seri kameralar 10Bar basınca dayanıklıdır. Özel üretimlerimiz ile bu değeri 100Bar basınca kadar çıkarabilmektedir. Bu sayede yüksek basınç kabinleri için kamera çözümleri de sunuyoruz.

Düşük Işık Seviyesinde Çalışma

MOR Anti Korozyon kameralar zorlu düşük ışık uygulamaları için, Low Light Ultra Düşük Işık Teknolojisi ile, sınıfının en iyisi ışık hassasiyetini sunar ve düşük ışıkta 0,005 lükse kadar renk ayrıntılarını yakalar. Kamera, sahne boyunca ışığı dengelemek için bir dizi optik özellik kullanır ve bu da karanlık ortamlarda net görüntüler sağlar.

Geniş Dinamik Aralık (WDR)

  MOR Anti Korozyon kameralar geniş dinamik aralık (WDR) teknolojisini kullanarak en yoğun kontrastlı aydınlatma koşullarında bile canlı görüntüler elde eder. Hızlı değişen hem parlak hem de düşük aydınlatma koşullarına sahip uygulamalar için True WDR (120 dB), kullanılabilir video sağlamak için bir sahnenin hem parlak hem de karanlık alanlarını aynı anda optimize eder.

Yüksek Video Sıkıştırma Oranı

  MOR Anti Korozyon kameralar H.265+ video sıkıştırma standardı kullanır ve iki kat daha verimli, kaliteli  video sıkıştırma oranı ile yedekleme ünitesinden (HDD) tasarruf etmenizi sağlar.

  MOR Endüstriyel Zorlu ortamlar için kamera çözümleri sunar.

  • SS316 Paslanmaz Çelik Korozyona mukavemetli gövde tasarımı
  • 10 Bar Atmosferik basınca dayanıklı gövde yapısı
  • 1080p Full HD, 4K ve Ultra HD ile Yüksek çözünürlük seçenekleri
  • Standart üretim tam sızdırmaz IP68 tasarım

Esnek Çalışma Aralığı

  MOR Mirage Kameralar, üreticiden bağımsız olarak network video ürünleri arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan ONVIF (Açık Ağ Video Arayüzü Forumu) destekler. Bu sayede 3.parti sistemlerde kullanılabilir.

  MOR Mirage kameralar , akıllı algoritmalara dayanan yerleşik bir video analizine sahiptir ve izinsiz giriş, Terk edildi / Kayıp, belirli bir alandaki izleme olaylarına zamanında, hızlı ve doğru bir şekilde yanıt verebilir. İzleme verimliliğini artırır. Aynı zamanda, kamera yüz algılamayı destekleyebilir, hızlı bir şekilde bir yüzü yakalayabilir ve görüntüyü sunucuya yükleyebilir. Buna ek olarak kamera, sahnedeki önemli değişiklikler yoluyla akıllı kurcalama algılamasını da destekler, etkili izleme sağlamak için uyarı bilgileri gönderir. Kişi Sayma ve Isı haritaları oluşturulabilir.

MOR Mirage Anti Korozyon Kameralar
Anti Korozyon Kamera çözümler
info@morendustriyel.com

Teknik Bilgi ve Destek için Telefon Numaramız ve Eposta adresimiz

0850 450 9560

Anti Korozyon

MOR Endüstriyel Anti Korozyon Kameraları Genel Katalog ve Broşürleri