MOR Endüstriyel Elektronik
HullEyes Sualtı Kameraları

MOR Endüstriyel Elektronik Hakkında...

   MOR Endüstriyel Elektronik, başta denizcilik endüstrisi olmak üzere, askeri ve acil arama kurtarma servisleri, korozyonlu, yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı ortamları olan endüstriyel tesisler, kara ve deniz taşıtları için çözümler üretiyoruz.Bunun gibi zorlu uygulamalar ve ortamlarda çalışabilecek özel olarak AR-GE’sini yapmış, tasarlamış olduğumuz sert ortam (harsh environment) tipi profesyonel kamera ve görüntüleme
ekipmanı üretir ve tedarik ederiz.

AR-GE Çalışmaları

   Hayata geçirdiğimiz projeler, işler, sektör analizleri ve müşteri geri bildirimleri doğrultusunda tüm çaba ve gayretlerimizi, bu tür uzmanlık gerektiren, zorlu pazarların özelliklerini anlamak, ihtiyaçlarına ve taleplerine çözüm bulmak için harcıyoruz. Bu çabalarımız bize bir dizi amaca yönelik kamera ve yardımcı ekipman tasarlama ve üretme kabiliyeti ile muazzam bir AR-GE birikimi verdi.

Tasarım ve Üretim

   Deneyimlerimiz; bu gün piyasadaki ihtiyaç doğrultusunda; gemi  kameraları, yat kameraları, su altı ve havuz kameralarının, yüksek basınç altında çalışan kameraların, anti-korozyon kameraların ve bunlara bağlı ekipmanların tasarımını, üretimini güvenle yapmamızı sağladı. Piyasada en iyi maliyet etkin anti korozyon ve ex-proof kamera ekipmanlarımız ile biliniriz.

Güçlü Çözüm Ortakları

   Sadece kamera yapmıyoruz Paradox firmasının kablosuz yat güvenliğinde en iyi çözüm sağlayan Marine Magellan serisi ürünlerin satış ve teknik desteğini veriyoruz. Bu son teknoloji kablosuz izleme sistemini, GPS uydu izleme ve dünya çapında deniz kapsama alanı için eksiksiz internet erişimi ile birlikte sunuyoruz.

  Son zamanlarda Gemi ve Yat için İnternet bağlantısına olan talep istikrarlı bir şekilde arttması müşteri talepleri bizi çözüm üreten bir noktaya getirdi. Çevrimiçi olmak, bağlantı esnekliği, güvenilirliği ve aynı zamanda bol miktarda bant genişliği sağlayabilen maliyet yönetimi ile uygun maliyetli çözümü Peplink markası ile müşterilerimize sunuyoruz. Peplink Hücresel yönlendiricileri ile Güvenilir İnternet bağlantısı, gemide daha fazla eğlence ve artırılmış seyir yetenekleri (deniz haritaları, hava durumu raporları – veya en yakın marinanın konumu), misafirler ve mürettebat için ek eğlence (IP Radyo / TV, haberler, sosyal medya) ve güvenli kurumsal iletişim (VoIP, e-posta ve mesajlaşma). Bununla birlikte, denizde güvenilir bir internet bağlantısı elde etmenin zorluğunu biliyor ve alanında Profesyonel Peplink markası ile Gemi ve Yat için LTE, İnternet, Network, WiFi, çözümleri sunuyoruz.

Hizmet Üretiyoruz

MOR Endüstriyel Elektronik genel merkezi İstanbul Türkiye’dir. Ürünlerimizin arkasındayız, satış sonrası montaj ve servis ekibimiz ile birlikte müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunuyoruz.

Amaca yönelik su altı kameralar, anti korozyon kameralar, ex-proof kameralar, zorlu ortam kameraları, test, gözlem ve manevra destek kameralarımız ile askeri, denizcilik ve endüstriyel profesyonellerinin, tekne sahiplerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmek için buradayız.

 

Buraya kadar merak edip okuduysanız teşekkürü bir borç bilir,

Teşekkür Ederiz..

Çözümlerimiz.

  • HullEyes® Sualtı Gövde Kameralarını Üretiyoruz
  • MOR Mirage Anti Korozyon Kameralarını Üretiyoruz
  • Gemi ve Yatlar için Özel Kamera Sistemleri Üretiyoruz.
  • Yat ve Gemi için Video Monitoring Sistem Çözümleri Sunuyoruz
  • Yat ve Gemi için Entertainment Sistem Çözümleri Sunuyoruz
  • Yat ve Gemi için Network Sistem Çözümleri Sunuyoruz
  • Yat ve Gemi için Güçlü LTE, WiFi ve İnternet Çözümleri Sunuyoruz
  • Özel Ürün Tasarımı ve Prototipleme hizmeti Sunuyoruz