SEKTÖREL HABERLER

Marine Kamera Sistemleri
Marine Kamera Sistemleri

MOR Endüstriyel her türlü deniz taşıtı için CCTV sistemleri projelendirme, malzeme tedariği ve montaj hizmetlerini endüstriyel tasarımlarıyla bir arada bulacağınız çözüm ortağınızdır.

Marine kamera sistemleri gemilerde önemli ekipmanların güvenliğinde ve korunmasında büyük rol oynamaktadır. Operatör gözetimindeki kamera sistemi ile acil durumlarda olayları tespit edip müdahale etme şansına sahiptir.MOR Endüstriyel Ticari Yük gemileri, Tankerler, Yolcu gemileri, Romorkörler için endüstriyel tipteki CCTV sistemleri, Özel Yat ve tekneler için de dekoratif kamera sistemleri çözümleri sunmaktadır.Gemi KamerasıDünya hızla gelişen gemi sanayisi ile tam otomasyonlu gemilerin yapımı hızla artmaktadır. Otomasyon ile birlikte kontrol önemini arttırmıştır. MOR Endüstriyel Ticari gemiler için Profesyonel kamera ve CCTV çözümleri sunar.Yat KamerasıYatlar estetik ve konforun birleştiği deniz taşıtları, MOR Endüstriyel yat ve gezi tekneleri için estetik CCTV çözümleri sunar.Su Altı Kamerası (Deniz)MOR Endüstriyel Deniz suyuna dayanıklı su altı kamera cözümleri sunar.Havuz Kamerası (Tatlı Su)MOR Endüstriyel Bütün endüstriyel ve ticari tesisler için su altı kamera çözümleri sunar.

Detay
Endüstriyel Tip LED Aydınlatma Hakkında
Endüstriyel Tip LED Aydınlatma Hakkında

İndoor (Dahili), Outdoor (Harici) ve Submarine (Su altı) olmak üzere üç tip endüstriyel LED aydınlatma sistemi mevcuttur.

İndoor (Dahili);MOR Endüstriyel Endüstriyel tesisler ve yapılar için dahili LED aydınlatma çözümleri sunar.Outdoor (Harici);MOR Endüstriyel Endüstriyel tesisler ve yapılar için harici LED aydınlatma çözümleri sunar.Submarine (Su altı);MOR Endüstriyel Endüstriyel tesisler ve yapılar için Su Altı LED aydınlatma çözümleri sunar.

Detay
Endüstriyel Kamera Sistemleri
Endüstriyel Kamera Sistemleri

MOR Endüstriyel vinç kamera çözümleri; teleskopik vinç, kule vinçler, paletli vinç ve hidrolik liman vinçlerinde kullanım için uygundur.

Vinç kamera sistemleri vinçlerin kaldırdığı yüklerin tam görünümünü operatörün görmesini sağlayarak daha verimli ve daha güvenli çalışmasını sağlar.Vinç operatörü için kaldırdığı yükü görmek önemlidir.Yük kaldırma esnasında zemin görevlisinin talımatları ile hareket etmektedir. MOR Endüstriyel vinç kamera çözümleri ile vinç operatörü zemin görevlisinin yönlendirmesine daha az ihtiyaç duymaktadır. Herhangi bir dengesiz yük kaldırılması durumnda operatörün kamera sistemiyle duruma anında müdahale etmesi mümkün olacaktır.Vinçler bir çok değişik açıda çalışmaktadır. Bu nedenle operatörün kullanım esnasında kişi yada malzemelere zarar verme riski artmaktadır. MOR Endüstriyel vinç kamera sistemi operatöre uygun görüş açısı vererek çalışmasını kolaylaştırır.Daha fazla bilgi ve projelendirme için bizimle irtibata geçiniz.Vinç KamerasıSahil Vinç operatörleri için geniş görüş açıları İş Güvenliği için gittikçe önem kazanmıştır. MOR Endüstriyel Kamera sistemleri ile kazaları önlemekte size yardımcı olur.Crane KamerasıYüksek noktalarda çalışan Kule Vinç operatörleri için taşıması yapılan yükün istenilen noktadan alınıp hedefe götürülerek, kazaya mahal vermeden kontrollü bir şekilde indirilmesi sağlanır.

Detay

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ