Çözümlerimiz / Solutions

Endüstriyel Tip LED Aydınlatma

  

İndoor (Dahili), Outdoor (Harici) ve Submarine (Su altı) olmak üzere üç tip endüstriyel LED aydınlatma sistemi mevcuttur.

İndoor (Dahili);

MOR  Endüstriyel Endüstriyel tesisler ve yapılar için dahili LED aydınlatma çözümleri sunar.

Outdoor (Harici);

MOR  Endüstriyel Endüstriyel tesisler ve yapılar için harici LED aydınlatma çözümleri sunar.

Submarine (Su altı);

MOR  Endüstriyel  Endüstriyel tesisler ve yapılar için Su Altı LED aydınlatma çözümleri sunar.

Endüstriyel Kamera Sistemleri

  

MOR  Endüstriyel vinç kamera çözümleri; teleskopik vinç, kule vinçler, paletli vinç ve hidrolik liman vinçlerinde kullanım için uygundur.

Vinç kamera sistemleri vinçlerin kaldırdığı yüklerin tam görünümünü operatörün görmesini sağlayarak daha verimli ve daha güvenli çalışmasını sağlar.

Vinç operatörü için kaldırdığı yükü görmek önemlidir.Yük kaldırma esnasında zemin görevlisinin talımatları ile hareket etmektedir. MOR  Endüstriyel  vinç kamera çözümleri ile vinç operatörü zemin görevlisinin yönlendirmesine daha az ihtiyaç duymaktadır. Herhangi bir dengesiz yük kaldırılması durumnda operatörün kamera sistemiyle duruma anında müdahale etmesi mümkün olacaktır.

Vinçler bir çok değişik açıda çalışmaktadır. Bu nedenle operatörün kullanım esnasında kişi yada malzemelere zarar verme riski artmaktadır. MOR  Endüstriyel  vinç kamera sistemi operatöre uygun görüş açısı vererek çalışmasını kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi ve projelendirme için bizimle irtibata geçiniz.

Vinç Kamerası

Sahil Vinç operatörleri için geniş görüş açıları İş Güvenliği için gittikçe önem kazanmıştır. MOR Endüstriyel Kamera sistemleri ile kazaları önlemekte size yardımcı olur.

Crane Kamerası

Yüksek noktalarda çalışan Kule Vinç operatörleri için taşıması yapılan yükün istenilen noktadan alınıp hedefe götürülerek, kazaya mahal vermeden kontrollü bir şekilde indirilmesi sağlanır.

Marine Kamera Sistemleri

  

MOR Endüstriyel her türlü deniz taşıtı için CCTV sistemleri projelendirme, malzeme tedariği ve montaj hizmetlerini endüstriyel tasarımlarıyla bir arada bulacağınız çözüm ortağınızdır.

Marine kamera sistemleri gemilerde önemli ekipmanların güvenliğinde ve korunmasında büyük rol oynamaktadır. Operatör gözetimindeki kamera sistemi ile acil durumlarda olayları tespit edip müdahale etme şansına sahiptir.

MOR Endüstriyel Ticari Yük gemileri, Tankerler, Yolcu gemileri, Romorkörler için endüstriyel tipteki CCTV sistemleri, Özel Yat ve tekneler için de dekoratif kamera sistemleri çözümleri sunmaktadır.

Gemi Kamerası

Dünya hızla gelişen gemi sanayisi ile tam otomasyonlu gemilerin yapımı hızla artmaktadır. Otomasyon ile birlikte kontrol önemini arttırmıştır. MOR Endüstriyel Ticari gemiler için Profesyonel kamera ve CCTV çözümleri sunar.

Yat Kamerası

Yatlar estetik ve konforun birleştiği deniz taşıtları, MOR Endüstriyel yat ve gezi tekneleri için estetik CCTV çözümleri sunar.

Su Altı Kamerası (Deniz)

MOR Endüstriyel Deniz suyuna dayanıklı su altı kamera cözümleri sunar.

Havuz Kamerası (Tatlı Su)

MOR Endüstriyel Bütün endüstriyel ve ticari tesisler için su altı kamera çözümleri sunar.