Kurumsal

Etik değerlere bağlılık, karşılıklı güven, ilişkilerde süreklilik, hep daha iyisini yapma çabası, bilgi ve tecrübeye saygı, çevremizdekilere ve çevreye duyarlılık temel değerlerimizdir.

MOR Endüstriyel toplam kalite yönetimi anlayışından yola çıkarak “önce insan” kavramını benimseyip, alanında en iyi olan çözüm ortaklarıyla elektronik güvenlik sistemleri sektöründe ilk sırada yer almak arzusundadır.

MOR Endüstriyel Kamera sistemleri teknolojisinin her alanında faaliyette olmak, yeni müşteriler kazanmanın yanında, gelişen teknolojiyi sürekli takip edip müşterilerini bilgilendirmek, “sürekli hizmet ve güven” yaklaşımıyla uzun yıllar sürecek iş ortaklığı ve sınırsız müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

Su altı kamerası, Gemi kamerası, Yat Kamerası ve Havuz kamerası başta olmak üzere endüstriyel anlamda kamera ihtiyacı olan her sektör için gerek teknoloji transferi ile gerek Arge çalışması yapılarak çözümler üretilir. MOR Endüstriyelin kendi tasarımı olan ürünler müşteri talep ve ihtiyacına göre genişleme ve revizyona açıktır. Özel talep ve ihtiyaca göre üretim yapabilme kabiliyetine sahip altyapısı sayesinde MOR Endüstiyel kamera çözümlerinde ucu açık bir dünyanın kapısını aralar.

MOR Endüstriyel, Marin Uygulamalarda Video Monitoring ve Matrix sistemlerinde sektöründe dünya lideri GEFEN ürünleri ile Endüstriyel Çözümler Sunar.

MOR Endüstriyel  Profesyonel Marine çözümlerinde MOXA marka Endüstriyel Computer, Display, ECDIS, Panel PC ve Ethernet Switches ürün tedarikçisidir.

Sürekli hizmet anlayışı ile yıllar sürecek iş ortaklığı ve sınırsız müşteri memnuniyeti ile hareket etmekteyiz.

MOR Endüstriyel Kamera görüntüleme ve kayıt çözümlerinde Profesyonel hizmetler sunar.